Za svakog po nešto na noćnom bazaru

VIDEO K9: Protekle subote u Zrenjninu je održan Noćni bazar, koji je okupio do sada rekordan broj izlagača, ali i posetilaca.

0
14

Četvrti Noćni bazar u Zrenjaninu, koji je održan na Maloj pijaci u ulici Jug Bogdana, okupio je oko pedeset lokalnih izlagača i devedeset izlagača iz drugih mesta širom Srbije.

Posetioci su mogli da kupe, ali i da probaju brojne sireve, suhomesnate proizvode, kolače, štrudle, med, vina, rakije i druga pića.

Ljubitelji rukotvorina takođe su mogli pronaći nešto za sebe bilo da je u pitanju nakit, neki odevni, upotrebni ili dekorativni predmet.

Izuzetno tražena na bazaru bila je prirodna kozmetika, a kao i uvek, značajno su bili posećeni i štandovi sa cvećem.

Kupce i izlagače na bazaru koji je trajao od 17h do 23h zabavljao je bend “Maja kvartet”.

(KTV Zrenjanin)

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.