Voša remizirala sa Šahtjorom

VIDEO K9: Fudbaleri vojvodine odigrali su juče nerešeno sa ekipom Šahtjora u trećoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Beleku.

431

Vojvodina je remizirala 1:1 protiv ekipom Šahtjora iz Karagandija u trećoj pripremnoj utakmici koja je odigrana u turskom letovalištu Belek.

Strelac gola za Novosađane bio je Ožegović u 55, dok je gol za Kazahstance postigao Jangilišbaj u 82. minutu igre.

Trener crveno-belih Nenad Lalatović kaže da je njegova ekipa zaslužila pobedu.

“Mislim da smo danas bili bolji tokom svih 90 minuta i da je svako ko je gledao utakmicu to mogao da vidi. Njihova ekipa se postavila tako da se brani i ide na kontru, a igrala je dosta prljavo i agresivno. Meni je žao što sudije dozvoljavaju da jednostavno ne može da se igra. Na svaki dupli pas i iznošenje lopte, oni vuku i uklizavaju s leđa, a evo, danas su dobili dva crvena kartona, što samo pokazuje koliko je ovo bila čvrsta utakmica. Pristup meču je bio sjajan, poveli smo i imali još dve-tri stopostotne šanse. Nismo ih iskoristili, a oni su nam dali gol posle, po mom mišljenju, čistog faula nad Ožegovićem. U svakom slučaju, nije mi bitan rezultat, već pristup, trčanje i igra i mislim da je to sve bilo dobro danas. Nisam zadovoljan kad se ne pobedi, ali smatram da smo danas zaslužili trijumf”, naveo je Lalatović.

Vojvodina će novu utakmicu na pripremama u Turskoj odigrati danas protiv ekipe “Zlate Moravice” iz Slovačke sa početkom od 16 časova.