Vojvodina završila sa Evropom

VIDEO K9: Fudbaleri Vojvodine poraženi su u Liježu od ekipe Standarda sa 2:1, u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope i oprostili se od daljih takmičenja u evropskom šampionatu.

6

Ekipa Standarda savladala je Vojvodinu na svom terenu rezultatom 2:1 u produžecima u meču 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Golove za Standard postigli su Avenati u 47. i Amalah u 91. minutu, dok je pogodak za Vojvodinu dao Petar Bojić u 75. minutu utakmice.

Belgijanci odlaze u plej-of kvalifikacija, gde se sasataju sa mađarskim Fehervarom u kom nastupa nekadašnji kapiten Vojvodine Nenad Rockov.

Sledeći meč fudbaleri Vojvodine igraće u gostima protiv Inđije u okviru 9. kola domaće Superlige, u ponedeljak 28. septembra.