VEČERAS REVANŠ: FK VOJVODINA – FK BURSA

836

VIDEO K9: Novosadski superligaš danas igra revanš utakmicu sa ekipom Bursaspor. Vojvodina će u Turskoj pokušati da napravi pozitivan rezultat i tako remi iz meča u Novom Sadu okrene u svoju korist. Borba za poslednje kolo kvalifikacija počinje u 19 sati i 30 minuta.

Priliku da nastavi niz bez poraza imaće večeras najjači sastav Vojvodine. Nema povređenih, nema kartona, ali zato ima mnogo želje da se ostvare ambicije. Grupna faza je cilj, do koga nameravaju da dođu istom igrom kao na Karađorđu, ali uz detalj više na njihovoj strani.

Vojvodini odgovara pobeda, makar i sa jednim golom. Takođe, svaki nerešni rezultat preko 2:2. Zbog toga žele da ranim golom savladaju paklenu atmosferu koja ih očekuje. Bursa je favorit.

Pobeda koju su imali u rukama do poslednjeg minuta daje za pravo crveno – belima da očekuju prolaz. Nadaju se da će u Turskoj imati makar onoliko sreće koliko je Bursa imala u Novom Sadu. Vojvodinu će prema najavama kluba bodriti oko pedeset navijača.