SLS: Vojvodina savladala Čukarički

VIDEO K9: Tokom proteklog vikenda održano je prvo kolo nove fudbalske sezone Super Lige Srbije za muškarce. Vojvodina je savladala Čukarički, a Partizan opravdao titulu prvaka pobedivši Mačvu rezultatom 6:1.

390

Na domaćem terenu stadiona Karađorđe, Crveno beli pobedili su rezultatom 1:0. Strelac za Vojvodinu bio je Gane Žozef Ovusu Bempa iz Gane, a pogodak je postignut u trećem minutu sudijske nadoknade drugog poluvremena.

Posle pobede njegovog tima nad Čukaričkim, šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Vanić izjavio je da mu je drago što se njegovoj ekipi dogodilo nešto pozitivno, ali da smatra da ne treba praviti euforiju posle ovog trijumfa.

VANIĆ: BEZ EUFORIJE
“Utakmica je bila dosta ujednačena, igralo se uglavnom na sredini terena, pri čemu ni mi ni Čukarički nismo uspeli da iskoristimo retke šanse koje smo stvorili. Srećan sam zbog toga što smo pobedom započeli prvenstvo, ovo će sigurno mnogo značiti i igračima, ali idemo korak po korak. Još mnogo rada je pred nama kako bismo došli do nivoa igre koji želimo”

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI N. 3:0

Utakmicu 2. kola Super lige Srbije Vojvodina će igrati 29. jula, kada će gostovati ekipi Radnika iz Surdulice.