SL: Remi Vojvodine i Radničkog na “Karađorđu”

VIDEO K9: Vojvodina i Radnički podelili su bodove sinoć na stadionu Karađorđe u utakmici 29. kola Super lige Srbije.

0
213

Fudbaleri Vojvodine igrali su nerešeno 1:1 (1:1) protiv ekipe Radničkog, u proteklom kolu Super lige Srbije odigranom tokom vikenda.

Strelci su, pred oko 1.500 gledalaca na “Karađorđu”, bili za Nišlije Mrkić u 34. iz penala, a za Vošu Trujić u 39. minutu igre.

Ovo je bila treća utakmica Vojvodine za osam dana i pokazalo se da je to ostavilo traga, rekao je šef stručnog štaba Vojvodine Aleksandar Veselinović nakon susreta, dodavši da nije zadovoljan rezultatom, te da smatra da su crveno-beli zaslužili pobedu.

Uprkos dosuđenom jedanaestercu, njegovi igrači su uspeli da se vrate u igru do kraja poluvremena, rekao je Veselinović koji nije želeo da komentariše situaciju iz 94. minuta, u kojoj je Vojvodini poništen pogodak.

“Sa pozicije iz koje ja gledam utakmicu, kad nemate jasnu sliku i niste sigurni u nešto, neozbiljno je bilo šta komentarisati. Želeo bih da pogledam snimak, pogotovo uzimajući u obzir reakciju u svlačionici od strane igrača koji su bili direktni akteri te situacije”, naveo je Veselinović.

U narednom kolu Vojvodinu očekuje gostovanje ekipi Radnika u Surdulici, u četvrtak, 13. aprila, sa početkom u 17 časova.