Rukometašice u borbi za evropsko prvenstvo

VIDEO K9: Rukometašice Srbije sutra očekuje meč protiv Švedske u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, a selektor Uroš Bregar izjavio je u Zrenjaninu da ih očekuju teške utakmice.

0
35

Ženska rukometna reprezentacija Srbije priprema se u Zrenjaninu za utakmicu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo protiv Švedske. Meč se igra sutra od 18 časova u Kristalnoj dvorani, a tim povodom održana je konferencija za medije na kojoj su govorili selektor reprezentacije Uroš Bregar, kapiten naše selekcije Jovana Stoiljković i reprezentativka Jelena Lavko.

Selektor Bregar je rekao da pripreme protiču u najboljem redu, ali da reprezentativkama i pored toga predstoji jedan težak meč, imajući u vidu rivala Švedsku.

Kapiten reprezentacije Jovana Stoiljković osvrnula se na Svetsko prvenstvo u Španiji na kom je Srbija pružila odlične partije i izrazila nadu da će se taj niz nastaviti i u narednom periodu.

Zrenjaninka Jelena Lavko se posle dužeg odsustva zbog povrede vratila na teren i u nacionalnu selekciju, a sutrašnja utakmica protiv Švedske će za nju biti veoma značajna jer je u pitanju utakmica na domaćem terenu.

Ulaznice za sve zainteresovane gledaoce biće dostupne na biletarnici dvorane uz donaciju fondu “Sportom za bolje sutra” u minimalnom iznosu od 100 dinara. Preuzimanje ulaznica biće moguće na biletarnici hale od 10 časova na dan utakmice, a ulaz u dvoranu za publiku biće otvoren od 16,30 časova.

(Prilog KTV Zrenjanin)

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.