Rukometaši Voše sigurni protiv Šamota

Rukometaši Vojvodine napravili su još jedan korak ka odbrani titule, pošto su u prvom meču plej-ofa lako pobedili Šamot 33:22.

0
228

Domaći su zahvaljujući Orboviću i Jovanoviću već na poluvremenu imali 8 golova prednosti, da bi u nastavku, uz raspoloženog Arsenića na golu, Đukić preuzeo ulogu glavnog realizatora za ubedljivu pobedu dvocifrenom razlikom.

On je postigao 9 golova, koliko je upisao i Orbović, dok se kod poraženih Živojinović pet puta upisao u listu strelaca.

Trener aktuelnog šampiona Božo Rudić šansu je ukazao i “rezervistima”, a može da ga raduje ozbiljnost koju su njegovi igrači pokazali tokom svih 60 minuta duela na Slanoj bari, protiv ekipe iz Aranđelovca koja je samim plasmanom u plej-of ispunila zacrtani cilj.

Naredne subote, u 2. kolu plej-ofa, Vojvodina dočekuje pančevački Dinamo. (RTV)