Radovi na Mostu slobode

VIDEO K9: Na Mostu slobode u toku su radovi druge faze čija je vrednost skoro 50 miliona dinara. Radovi bi trebali biti gotovi do kraja godine i obezbediti bezbedniji prelazak pešaka preko Dunava.

0
35

U protekle dve godine, obavljeni su radovi na delu Mosta slobode sa novosadske strane, odnosno na deonici Keja i kupališta Štrand.

Rehabilitovane su pešačke staze, saniran je stub uz šetalište, urađena je antikorozivna zaštita, razne druge popravke i čišćenja.

U toj, prvoj fazi radova, izdvojeno je 68 miliona dinara.  

U toku je druga faza radova na održavanju Mosta slobode, čija je vrednost 49,9 miliona dinara.

Trenutno se obavljaju radovi na popravci obostranih pešačkih staza sa kameničke strane mosta.

Na ovom delu deonice, duge oko 123 metra, postojeće devastirane pešačke staza se ruše i izrađuju nove.

Planirano je da svi predviđeni radovi budu završeni do kraja godine, čime će znatno biti poboljšani uslovi za bezbedno i nesmetano odvijanje pešačkog saobraćaja na mostu, poručuju iz Gradske uprave.

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.