Pobeda “golubica” protiv Osječanki

VIDEO K9: Fudbalerke Spartaka savladale su po drugi put Osječanke u prijateljskoj utakmici odigranoj juče na stadionu u Subotici

0
391

Gošće iz Osijeka su ostavile dobar utisak na stadionu “Bačka 1901”, iako su fudbalerke Spartaka postigle pobedu sa rezultatom 2:1.

Golubice su ove godine po drugi put postigle bolji rezultat od Osiječanki. Oba gola za Spartak postigla je Marija Radojičić u 27. i 73. minutu. Pogodak za “Osijek” dala je Kristina Nevrkla u 19. minutu igre.

Šampionke Srbije, podsetimo uskoro putuju u Španiju, gde će u glavnom gradu Tenerifa od 14. do 19. avgusta biti odigran veliki međunarodni turnir u ženskom fudbalu, u sklopu priprema za kvalifikacije za UEFA Ligu šampiona.