Oliver Ivanović sahranjen u Beogradu

Oliver Ivanović sahranjen je danas u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju. u Beogradu.

0
354

Pored porodice i stranačkih kolega od Ivanovića se danas oprostio veliki broj građana iz cele Srbije, koji su od jutros paljenjem sveća i ostavljanjem cveća odavali poštu ubijenom političaru sa Kosova i Metohije.

Opelo ispred crkve Svetog Nikole služio je episkop Raško – prizrenski Teodosije u prisustvu patrijarha Irineja, a u ime Vlade Srbije od Ivanovića su se oprostili premijerka Ana Brnabić i direktor Kancelarije za KiM Marko Đurić.

Oproštajni govor na sahrani održala je karatistkinja Tanja Petrović koja je rekla da je “Srbiju ujedinilo njegovo stradanje”.

“Pronaći ćemo zlikovca, sudiće mu Srbija, a njegova kazna je već počela. Srbiju je ujedinilo tvoje stradanje”, rekla je Petrović.

Sahrani su prisustvovali porodica, stranačke kolege i prijatelji Ivanovića, kao i veliki broj građana, među kojima i oni sa Kosova i Metohije, koji su prethodno izjavljivali saučešće i palili sveće za ubijenog lidera GI “Sloboda, demokratija, pravda”. (Agencije)

 

 

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.