ODBOJKAŠI VOJVODINE SLAVILI U KRALJEVU

VIDEO K9: Odbojkaši Vojvodine pobedili su u Kraljevu ekipu Ribnice rezultatom 3:2, u drugom kolu domaćeg šampionata.

643
Pred oko 400 gledalaca, Novosađani su odigrali odlično u završnici prvog seta i iskoristili treću set loptu za vođstvo od 1:0.
Ipak, naredna dva seta pripala su Kraljevčanima, pa je Vojvodina morala da doda gas za preokret.

Novosađani su u potpunosti uspeli da se vrate u meč, a u četvrtom setu slavili su sa 25:20.

U izuzetno zanimljivom odlučujućem setu, nakon što je spasila dve meč lopte, Vojvodina je iskoristila svoju drugu, i slavila sa 18:16, za konačnih 3:2.

U ekipi Siniše Kozića, najefikasniji je bio Luburić sa 21 poenom, a Stanković i Veselinović su dodali po 9 poena.
Posle dva odigrana kola, Novosađani imaju isto toliko pobeda, dok je Ribnica zabeležila prvi poraz.
Naredni meč Vojvodina igra u sledeću subotu, kada u Novi Sad dolazi beogradski Partizan.