Novi semafor u Temerinskoj ulici

VIDEO K9: Novi semafor kod Najlon pijace u Novom Sadu od danas je na žutom treptaču, a iz Gradske uprave apeluju na vozače da povećaju opreznost na ovom putnom pravcu, naročito do puštanja semafora u redovan rad.

0
31

Od danas je u probnom radu, odnosno na žutom treptaču, novoizgrađeni semafor na raskrsnici Temerinske, Dr Jovana Andrejevića i Ulice Živojina Ćuluma biti pušten u probni rad, odnosno na žuti treptač.

Pešački i biciklistički prelaz na toj raskrsnici je ranije bio obeležen horizontalnom i vertikalnom saobraćajnom signalizacijom, ali je, zbog velike gustine saobraćaja, blizine autobuskih stajališta, pijace i otežanog prelaska pešaka, bilo neophodno postavljanje semafora, saopšteno je iz Gradske uprave za građevinsko zemljište i investicije.

Novi semafor radiće u koordinaciji sa ostalima na ovom pravcu.

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.