Mural za Maju Ognjenović

Kapitenka ženske reprezentacije Srbije u odbojci Maja Ognjenović dobiće mural u svom rodnom Zrenjaninu.

0
5

U Zrenjaninu, u naselju “4. jul” u kom je odrasla, kapitenka ženske odbojkaške reprezentacije Srbije Maja Ognjenović dobiće mural, saopštila je gradska uprava, a istaknuti umetnik Flora Viorel već je počeo oslikavanje.

Podsetimo, nakon olimpijskog srebra u Rio de Žaneiru 2016, Ognjenović je sa svojom ekipom osvojila i bronzanu olimpijsku medalju u Tokiju. Sa reprezentacijom je Srbiji donela zlato sa još jednog svetskog i dva evropska prvenstva, kao i dva druga i jedno treće mesto u Evropi.

Medalja iz Tokija ujedno je i 24. olimpijsko odličje koje je stiglo u Zrenjanin, upravo u godini u kojoj grad nosi titulu “Evropskog grada sporta”. Mural za Maju Ognjenović u Zrenjaninu bi mogao da bude gotov u naredne dve nedelje, u zavisnosti od vremenskih prilika.

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.