Kolarov u Estoniji doneo pobedu Srbiji

VIDEO K9: Fudbalska reprezentacija Srbije ostvarila je juče prvu pobedu ove godine, pošto je u prijateljskoj utakmici u Talinu trijumfovala protiv Estonije sa 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Aleksandar Kolarov u 81. minutu iz slobodnog udarca sa oko 25 metara.

399

Srbija je od početka utakmice imala inicijativu, ali su izabranici Radovana Ćurčića bili mnogo konkretniji u drugom poluvremenu, kada su stvorili nekoliko dobrih prilka.

Pogodak postignut u 74. minutu poništen je zbog navodnog igranja rukom Slobodana Rajkovića.

Srbija je u 81. minutu postigla jedini gol na utakmici, a strelac je iz slobodnog udarca bio odbrambeni fudbaler Mančester sitija Kolarov.

Do početka kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2018. godine reprezentacija Srbije će 5. juna odigrati prijateljsku utakmicu protiv Rusije.