KLS: Dunav savladao Vojvodinu u 13. kolu Lige

VIDEO K9: Košarkaši Vojvodine poraženi su na gostovanju od ekipe Dunava u utakmici 13. kola Košarkaške lige Srbije.

357

Gostujući ekipi iz Starih Banovaca, košarkaši Vojvodine igubili su rezultatom 94:97. Košarkaši Dunava poveli su utakmicu već u prvoj četvrtini sa 28:17, te su i drugu četvrtinu dobili sa 29:22, a na pauzu se otišlo sa 57:39 za domaćine.

Novosađani su uspeli samo da istope prednost, pa je Dunav, postavivši konačan rezultat na 97:94, upisao svoju šestu pobedu u takmičenju.

U redovima Novosađana najefikasniji je bio Atanasov koji je postigao 21 poen, dok je s druge strane Zorčić iz Dunava upisao 26 poena. Skor od šest pobeda i sedam poraza ima čak šest timova u KLS. Među njima je i Vojvodina koja se trenutno nalazi na osmom mestu u prvenstvu.