JSL: Voša dočekala Novi Pazar

591

(VIDEO K9) Nakon pauze zbog reprezentativnih utakmica, sutra se nastavlja Jelen superliga. U četvrtom kolu prve fudbalske lige Srbije, fudbaleri Vojvodine dočekali su ekipu Novog Pazara.

Jedna od najzanimljivih utakmica igrala se u subotu u našem gradu, gde su fudbaleri Vojvodine dočekali Novi Pazar.

Fudbaleri Vojvodine zabeležili su i drugu pobedu u prvenstvu savladavši ekipu Novog Pazara sa 2:1.

Novosađani su na poluvreme otišli sa dva gola prednosti, a pogotke su postigli Alivodić u 16. i Škuletić u 33. minutu.

Počasni pogodak za goste dao je Arsenijević u 85. minutu sa bele tačke posle prekšaja koji je nad njim načinio Đurić.

Utakmici je prisustvovalo oko 1.5000 gledalaca.

U ostalim susretima 5. kola: Rad – Radnički Kragujevac 1:0, OFK Beograd – Radnički Niš 2:1, Javor – Čukarički 0:2, Jagodina – Spartak 2:0 i Napredak – Voždovac 1:1.

Pauza zbog reprezentativnih obaveza je fudbalerima Vojvodine sigurno dobro došla, kako bi zaboravili Šerifi i usmerili misli prema domaćem prvenstvu.

Novopazarci su bili svesni da ih očekuje izuzetno teško gostovanje, ističući da uz maksimalno zalaganje, ali i malo sreće mogu da izvuku povoljan rezultat… što se baš i nije desilo…