Jani nominacija za WAF AWARDS

VIDEO K9: Mlada Novosađanka Jana Crnomarković, višestruka pobednica "Školjkica", ali i brojnih drugih festivala u Srbiji i inostranstvu, nedavno je u Skoplju nominovana za prestižnu nagradu Svetske asocijacije festivala WAF AWARDS 2022.

0
14

Naša mlada sugrađanka Jana Crnomarković je, kao predstavnica Srbije i Međunarodnog muzičkog festivala za decu “Školjkice” iz Novog Sada, zajedno sa još 12 najboljih predstavnika međunarodnih festivala, članica WAF-a, nominovana za prestižne nagrade Svetske asocijacije festivala koje su uručene na glamuroznoj ceremoniji dodele nagrada u kristalnoj sali hotela Hilton 9. januara u Skoplju.

U okviru manifestacije održan je i WAF CONTEST na kojem su kao predstavnice Srbije zapažen nastup imale Janina mlađa sestra Elena i Maša Milovanović iz Beograda koje su u konkurenciji učesnika iz Mađarske, Švedske, Makedonije, Bosne i Hercegovine, Kazahstana, Češke, Moldavije, Slovenije, Izraela, Jermenije, Letonije i Ukrajine osvojile III i II nagradu.

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.