Fudbalerke Voše slavile u Kruševcu

VIDEO K9: Proteklog vikenda odigrane su utakmice 14. kola fudbalske Superlige Srbije za žene. Vojvodina je zabeležila pobedu u Kruševcu, dok su liderke na tabeli, igračice Spartaka slavile u Subotici.

0
397

Fudbalerke Vojvodine savladale su u subotu pod Bagdalom domaći Napredak sa 1:4 u susretu 14. kola ženske Superlige.

Jedini pogodak za Kruševljanke postigla je Zorica Karadžić u 11. minutu igre, dok su za crveno-bele golove dale Sara Savanović u 32, Adrijana Delić u 69, Dušica Petrović u 75. i Aleksandra Savanović u 86. minutu utakmice.

Vojvodina je nakon nova 3 boda 5. na tabeli sa 15 bodova, a Napredak 6. sa 11.

Istog dana igračice Spartaka savladale su gostujuću ekipu Mašinca sa 2:0, golovima Jelene Marenić u 38. i Violete Slović u 80. minuti igre.

ŽFK Spartak je sa maksimalnim učinkom u dosadašnjem delu šampionata ubedljiv na vrhu tabele sa 42 poena, dok su Nišlijke 4. sa 20.