Fudbalerke Spartaka na korak do finala

VIDEO K9: Fudbalerke Spartaka savladale su ekipu Lacia sa 6:1 na Međunarodnom turniru koji se igra u Rimu. Ovom pobedom stigle su na korak do finala ovog prestižnog takmičenja.

585

Spartak je poveo golom Milene Nikolić u 17. minuti, a na 2:0 povisila je Allegra Poljak koja je “krivac” i za treći pogodak.

Na početku drugog poluvremena Boris Arsić izvršio je 4 izmene koje su doprinele dinamici susreta. U 55. minuti Jelena Marenić povećava rezultat na 4:0. Pet minuta kasnije rezultat na 5:0 povisuje Eli Jakovska. U 67 minuti Maria Tedesco iz redova Lacia postiže najlepši gol na utakmici, a tačku na meč stavlja u 73. minuti Olivera Marković. U 32. minuti, pomenimo, opravdano je dosuđen jedanaesterac za Spartak, ali lopta nije završila u mreži.

Konačan rezultat ovog meča odigranog u okviru Međunarodnog turnira “Caput Mundi” u Rimu: ŽFK Spartak(SRB) – C.R. Lazio(ITA) 6:1 (3:0).