Fudbaleri Vojvodine poraženi u Budvi

VIDEO K9: Fudbaleri Vojvodine poraženi su juče od ekipe Sutjeske u prvom prijateljskom meču odigranom na pripremama u Budvi.

0
365

U prijateljskoj utakmici koja je juče odigrana u Budvi, bez prisustva gledalaca, Vojvodina je izgubila od ekipe Sutjeske rezultatom 2:1.

Strelci za Nikšićane bili su Kovačević u 12. i Bošković u 15, dok je jedini gol za Vošu postigao Stamenić u 78. minutu.

Posle poraza njegovog tima od Sutjeske, šef stručnog štaba Vojvodine Dragan Ivanović izjavio je da nije zadovoljan izdanjem crveno-belih u prvom poluvremenu ovog meča i istakao da će neke stvari sa pojedinim igračima brzo biti raščišćene.

“Videli smo dva različita poluvremena. Ekipa koja je nosila prvenstvo u jesenjem delu prikazala je ležernu i prepotentnu igru, ali to ćemo brzo raščistiti sa pojedincima koji su pomislili da im je dres Vojvodine zagarantovan”, naveo je Ivanović.

Fudbaleri Vojvodine nastavljaju sa ritmom od po dva treninga dnevno, a naredni prijateljski meč odigraće u subotu, kada će im protivnik biti ekipa Grblja.