FK Vojvodina pobedila Al Tadhamon iz Kuvajta

VIDEO K9: FK Vojvodina juče je pobedila ekipu Al Tadhamon iz Kuvajta u prijateljskom meču odigranom u Veterniku.

0
250

Fudbaleri Vojvodine pobedili su rezultatom 2:1, a strelci za Vošu bili su Cebara u 35. i Jovanović u 42 minutu igre , dok je gol za goste postigao Abdulah u 29. minutu.

Do kraja meča, igralo se veoma požrtvovano sa obe strane, uz mnogo duela i klizećih startova, ali promene rezultata ipak nije bilo.

Fudbaleri Vojvodine danas nastavljaju sa sa treninzima u FC “Vujadin Boškov”, a do nastavka prvenstva i utakmice protiv Voždovca, moguće je da će crveno-beli odigrati još jedan prijateljski meč.