EP: 5 medalja za srpske Savate boksere

VIDEO K9: Reprezentativci Srbije u savate boksu osvojilu su 5 medalja na Evropskom prvenstvu održanom u Đenovi. Zlatna medalja pripala je Kristini Džolić iz Savate kluba „Vojvodina Novi Sad“

62

Reprezentativci Srbije u savate boksu, osvojili su 5 medalja, u disciplini aso, na Evropskom prvenstvu u Đenovi, koje održano proteklog vikenda.

Zlatnu medalju u kategoriji do 60 kilograma, osvojila je mlada Kristina Džolić, dok su srebrna odličja pripala Jeleni Sedoglavić i Radoju Stevanoviću u kategoriji do 65, kao i Nadi Miladinov u kategoriji do 48 kg.

Bronzanu medalju u kategoriji do 80 kg osvojio je Igor Pantić.

Neke od ovih reprezentativaca do kraja godine očekuju i finalni mečevi u disciplini kombat, koje su izborili na letos održanom Svetskom prvenstvu.