Đoković spreman za Rio

VIDEO K9: Nakon pobede u Torontu, Novak Đoković izjavio je da je spreman za Olimpijske igre. Na Rodžers kupu Novak je sttigao do svog 30-tog trofeja na turnirima iz Masters serije i to pobedom nad Keijem Nišikorijem u dva seta.

294

Đoković je, podsetimo, u finalu Rodžers kupa savladao Nišikorija rezultatom 6:3,7:5.

Novak je osvojio 66. titulu u karijeri, ukupno sedmu ove sezone i poslao jasnu poruku rivalima pred Olimpijske igre koje su na programu sledeće nedelje.

“Nema potrebe da objašnjavam da je svakom sportisti san da bude deo Olimpijskih igara. U Riju ću se takmičiti u singlu i dublu, i nadam se da ću osvojiti bar jednu medalju”, rekao je Đoković u Torontu.

Đoković će svoj sledeći meč odigrati 6. avgusta, kada će početi tenisko takmičenje na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru.