6 medalja za STKI Tvrđava 021 na Prvenstvu Srbije

VIDEO K9: Stonoteniseri novosadskog Stonoteniskog kluba osoba sa invaliditetom, "Trđava - 021" na pojedinačnom prvenstvu Srbije u Zemunu okitili su se sa 6 medalja.

80

Stonoteniseri STKI “Tvrđava- 021” iz Novog Sada na pojedinačnom prvenstvu Srbije koje je održano u Master centru u Zemunu osvojili su ukupno šest medalja – tri zlatne, jednu srebrnu i dve bronze.

Zlato su osvojili Aleksej Radukić, Mihailo Radovanović u kategoriji stojećih takmičara i Mladen Ćirić u kolicima. Ivan Bogdanović bio je srebrni, a Siniši Bradaševiću i Ani Prvulović pripalo je bronzano odličje.

Stonoteniski klub osoba sa invaliditetom “Tvrđava – 021” je naš najmlađi i najbrojniji sportski kolektiv u svom rangu u Srbiji koji će krajem novembra obeležiti svoj 2. rođendan